Ana Sayfa   /    Hizmetler   /    Restaurant Hizmetlerimiz   /    Restaurant Hizmetlerimiz
Lemas Otel - Hizmetler - Konaklama Hizmetlerimiz

RESTAURANT & KAFE BAR HİZMETLERİMİZ


 

Lemas Otel olarak, organik içerikler ile hazırlanan yöresel yemekleri bulabileceğiniz, açık büfe hizmeti ve oda servisi ayrıcalığı ile konforlu bir şekilde lezzete ulaşabileceğiniz alkolsüz oteller içerisinde öne çıkıyor.

Restaurantımız, Türk mutfağının yanı sıra Fransız, İtalyan, Uzakdoğu, Akdeniz ve Deniz Ürünleri mutfaklarından örneklerin orijinal sunumlarıyla ,sadece damak tadınıza değil yapılan sanatsal sunumlarla gözlerinize de hitap ediyor.

Açık büfe olarak sunulan kahvaltı, öğle, akşam yemeklerinde ve gece büfesinde Türk ve dünya mutfağının gizli hazineleri, çocuklara özel açık büfe, Bebek Köşesi 'Baby Corner', diyet yapan konuklarımız için ise özel “Diyet Büfesi” ana restoranımızda sizleri bekliyor. Türk ve dünya mutfağının gizli hazineleri sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Şimdiden afiyet olsun!

Otelimizde Restaurant & Kafe-Bar Hizmetleri

 

Açık Büfe Kahvaltılar Hizmetlerimiz
Açık Büfe Hizmeti
Kahvaltı Hizmetlerimiz
Kahvaltı Hizmeti
Oda Servisi Hizmetlerimiz
Oda Servisi Hizmeti

 

Diyet Yiyecek Hizmetlerimiz
Diyet Yiyecekler
Çorba Çeşitleri
Çorba Çeşitleri
Meyve Suları
Meyve Suları

 

Deniz Ürünleri
Deniz Ürünleri
Izgara Çeşitleri
Izgara Çeşitleri
Kekler Pastalar
Kekler, Pastalar

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

 

Otelimiz, Limonlu bölgesinin en yeni ve en gözde tesisleri arasında yer almakta, kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin katkılarıyla her geçen gün kendisini yenilemektedir. Konum olarak Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin Limonlu mahallesinde hizmet vermekte, Adana Havalanına 120 km (Tamamı duble otoyol), Mersin il merkezine 60 km ve Erdemli ile Silifke ilçelerine ise 16 km mesafededir. Unutulmaz bir tatil yaşamanız için sizleri bekliyoruz.

Lemas Otel Hakkında