Ana Sayfa   /    Kurumsal   /    Hakkımızda   /    Yöneticimizin Mesajı
Lemas Otel Yönetici Mesajı

LEMAS OTEL - YÖNETİCİMİZİN MESAJI


Değerli Misafirlerimiz, Ziyaretçilerimiz ve Çalışanlarımız,

Lemas Otel olarak geçmişten günümüze misafir memnuniyetinin ancak çalışan memnuniyeti ile sağlandığının bilincinde olarak; çalışanlarımızın merkeze alındığı yönetim anlayışımızı, yenilenen bedenimiz ve ruhumuzla harmanlıyor, kültür ve değerlerimizin korunduğu, değişimin doğallıkla bütünleştiği ürünlerimizle, markalaşmış hizmetin örneklerini sektörümüze sunmakla gurur duyuyoruz.

 

Yenilenme ve gelişimi sadece dünyaya ayak uydurmak adına değil, içimizden gelen heyecan ve doğal dönüşümümüzün gereği olarak benimsedik. 2019 yılında Lemas Otelimizi yenilemiştik. 2021 yılında ise rahatlık ve lüksü bir daha ayrılmamak üzere yeniden tanımladık ve Lemas Otelimizin hem bedenini hem de ruhunu tekrar yenileyerek misafirlerimizle buluşturduk.

 

Tüm misafirlerimizle İçten, kalıcı ve saygın ilişkiler kurmaya özen gösteren, güven üzerine oturtulmuş iletişimimizle, toplumsal duyarlılığı çalışmalarımızda göz ardı etmiyoruz.

 

Bugün dünya genelinde turizm sektöründe, çevre konusundan, iş ve sosyal yaşama yanıt verilmesi gereken birçok yeni beklenti ve ihtiyaçların doğduğu bir süreç yaşıyoruz. Bu süreç, Lemas Otel olarak üzerinde önemle durduğumuz, kurumsal değerlerimizin de işaret ettiği sorumlu ve sürdürülebilir turizmin önemini gösteriyor. Sürdürülebilirlik risklerinin etkin biçimde yönetilmesi ve sürdürülebilir büyümenin uzun vadeli stratejilerle sağlanmasına odaklanıyor ve bu sayede başarımızı her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz.

 

Fark yaratan, yarattığı farkın gururunu taşıyan Lemas Otelin bugünkü haklı konuma gelmesinde, başta değerli çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve bizim hizmet anlayışımıza her daim güvenen misafirlerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. 

 

Ramazan GÖK
Yönetici